www.engels-voetbal.nl (since 2010)
'Not the best website, but it's in the top one'

FA Cup 2014/2015

Finale, zaterdag 30 mei:

Arsenal vs Aston Villa 4-0 

Halve Finale, wordt gespeeld in het weekend van 18 april:

Reading vs Arsenal1-2 
Aston Villa vs Liverpool 2-1

Kwartfinale, wordt gespeeld in het weekend van 7 maart:

Liverpoolvs Blackburn Rovers 0-0/1-0 
Bradford City vs Reading 0-/0-3
Manchester United vs Arsenal 1-2 
Aston Villavs West Bromwich Albion 2-0 

5e ronde, wordt gespeeld in het weekend van 14 februari:

Derby County vs Reading 1-2 
Aston Villa vs Leicester City 2-1 
Preston North End vs Manchester United1-3 
Bradford City vs Sunderland 2-0 
Crystal Palace vs Liverpool 1-2 
Arsenal vs Middlesbrough 2-0 
West Bromwich Albion vs West Ham United 4-0 
Blackburn Rovers vs Stoke City 4-1 

4e ronde, wordt gespeeld in het weekend van 24 en 25 januari

Southampton vs Crystal Palace 2-3 
Cambridge United vs Manchester United 0-0/0-3 
Blackburn Rovers vs Swansea City 3-1
Chelsea vs Bradford City 2-4 
Derby County vs Chesterfield 2-0 
Preston North Endvs Sheffield United 1-1/3-1 
Birmingham City vs West Bromwich Albion 1-2 
Aston Villa vs AFC Bournemouth 2-1 
Cardiff City vs Reading 1-2 
Liverpool vs Bolton Wanderers 0-0/1-0 
Tottenham Hotspur vs Leicester City 1-2 
Brighton and Hove Albionvs Arsenal 2-3 
Rochdale vs Stoke City 1-4 
Sunderland vs Fulham0-0/3-1 
Bristol City vs West Ham United 0-1 
Manchester City vs Middlesbrough 0-2 

3e ronde, wordt gespeeld in het weekend van 3 en 4 januari

Arsenalvs Hull City 2-0
Southampton  vs Ipswich Town 1-1/1-0 
Stoke City vs Wrexham 3-1 
Charlton Athletic vs Blackburn Rovers 1-2
Dover Athletic vs Crystal Palace 0-4
AFC Wimbledon vs Liverpool 1-2 
Manchester City vs Sheffield Wednesday 2-1 
Rochdale vs Nottingham Forest 1-0 
West Bromwich Albion vs Gateshead 7-0 
Blyth Spartans vs Birmingham City 2-3 
Aston Villa vs Blackpool 1-0 
Rotherham United vs AFC Bournemouth 1-5 
Huddersfield Town vs Reading 0-1 
Tranmere Rovers vs Swansea City 2-6 
Cardiff City vs Colchester United 3-1 
Bolton Wanderers vs Wigan Athletic 1-0 
Sunderland vs Leeds United 1-0 
Burnley vs Tottenham Hotspur 1-1/2-4
Millwall vs Bradford City 3-3/0-4 
Derby County vs Southport 1-0 
Brentford vs Brighton and Hove Albion 0-2 
Fulham wnsvs Wolverhampton Wanderers 0-0 /3-3
Leicester City vs Newcastle United 1-0 
Scunthorpe Unitedvs Chesterfield 2-2/0-2 
Everton vs West Ham United wns1-1/2-2 
Cambridge Unitedvs Luton Town2-1 
Chelsea vs Watford 3-0 
Barnsleyvs Middlesbrough 0-2 
Queens Park Rangersvs Sheffield United 0-3 
Yeovil Townvs Manchester United 0-2 
Preston North End vs Norwich City 2-0
Doncaster Rovers vs Bristol City 1-1/0-2 

2e ronde proper, wordt gespeeld op 5,6,7 december

Oxford United vs Tranmere Rovers 2-2/1-2
Buryvs Luton Town 1-1/0-1 
Wrexham vs Maidstone United 3-1 
Scunthorpe United Na pen.vs Worcester City 1-1/1-1 
Colchester United vs Peterborough United 1-0 
Wycombe Wanderersvs AFC Wimbledon 0-1 
Accrington Stanleyvs Yeovil Town 1-1/0-2
Hartlepool United vs Blyth Spartans 1-2 
Milton Keynes Dons vs Chesterfield 0-1 
Southport vs Eastleigh 2-1 
Gateshead vs Warrington Town 2-0 
Oldham Athletic vs Doncaster Rovers0-1 
Preston North End vs Shrewsbury Town 1-0 
Barnsley vs Chester City 0-0/3-0 
Bradford City vs Dartford 4-1 
Sheffield Unitedvs Plymouth Argyle 3-0 
Cheltenham Town vs Dover Athletic 0-1 
Cambridge United vs Mansfield Town2-2/1-0 
Bristol City vs AFC Telford United1-0 
Aldershot Town vs Rochdale 0-0/1-4 
Milton Keynes DonsvsChesterfield0-1

1e ronde proper, gespeeld in weekend van 8 november

Mansfield Town vs Concord Rangers1-1/1-0 
Gosport Borough vs Colchester United 3-6
Yeovil Town vs Crawley Town 1-0 
York City vs AFC Wimbledon 1-1/1-3
Walsall vs Shrewsbury Town 2-2/0-1
Notts County vs Accrington Stanley 0-0/1-2 
Halifax Townvs Bradford City 1-2 
Warrington Town vs Exeter City 1-0 
Eastleigh vs Lincoln City2-1 
Basingstoke Townvs AFC Telford United1-1/1-2 
Dagenham & Redbridgevs Southport 0-0/0-2 
Weston Super Mare vs Doncaster Rovers 1-4
Peterborough United vs Carlisle United 2-1 
Cheltenham Town vs Swindon Town 5-0 
Bromley vs Dartford 3-4
Braintree Townvs Chesterfield 0-6 
Barnet vs Wycombe Wanderers 1-3 
Gillingham vs Bristol City 1-2 
Portsmouth vs Aldershot Town 2-2/0-1 
Norton United vs Gateshead 0-4 
Crewe Alexandra vs Sheffield United 0-0/0-2 
Grimsby Town vsOxford United 1-3 
Tranmere Rovers vs Bristol Rovers 1-0 
Southend United vs Chester FC 1-2 
Luton Town vs Newport County 4-2
Stevenage FC vs Maidstone United 0-0/1-2 
Bury vs Hemel HempsteadTown 3-1 
Cambridge United vs Fleetwoord Town 1-0 
Northampton Town vs Rochdale 0-0/1-2
Dover Athleticvs Morecambe 1-0 
Port Vale vs MK Dons 3-4 
Wrexham vs Woking 3-0 
Plymouth Argyle vs AFC Fylde 2-0 
Barnsley vs Burton Albion 5-0 
Hartlepool Unitedvs East Thurrock United 2-0
Coventry City vs Worcester City 1-2 
Oldham Athletic vs Leyton Orient 1-0 
Havant & Waterloovillevs Preston North End 0-4 
Blyth Spartansvs Altrincham 4-1
Forest Green Rovers vs Scunthorpe United 0-2 

4e ronde kwalificatie, gespeeld in weekend van 25 oktober

Spennymoor TownVSAFC Telford United2-2/0-3 
King's Lynn TownVSAFC Fylde3-4 
Grimsby TownVSGuiseley AFC3-0 
Norton UnitedVSShildon FC1-1/2-1 
WarringtonVSNorth Ferriby United1-0 
Alfreton TownVSLincoln City1-1/1-5
Macclesfield TownVSWrexham1-1/2-5 
ChorleyVSFC Halifax Town0-0/0-5 
BarwellVSAltrincham0-3 
Leek TownVSBlyth Spartans AFC3-4 
Stockport CountyVSChester2-4 
GatesheadVSGainsborough Trinity4-0 
TamworthVSSouthport *1-1/1-1 
Dorchester TownVSBristol Rovers1-7 
East Thurrock UnitedVSBath City7-1 
Gloucester CityVSForest Green Rovers1-4 
DartfordVSBurgess Hill Town3-1 
Maidstone UnitedVSWelling United2-1 
Willand RoversVSGosport Borough1-3 
Witham TownVSWeston Super Mare1-2 

 

Eastbourne BoroughVSDover Athletic0-0/0-1 
WeymouthVSBraintree Town0-0 /3-5
Worcester CityVSGreenwich Borough2-1 
Canvey IslandVSHavant & Waterlooville0-0/0-3 
St Albans CityVSConcord Rangers0-1 
Basingstoke TownVSHarrow Borough1-1/4-1
Aldershot TownVSTorquay United2-0 
Kidderminster HarriersVSEastleigh0-1 
Evesham UnitedVSBromley1-2 
Chelmsford CityVSBarnet0-0/1-4 
Nuneaton TownVSHemel Hempstead Town0-0/0-2 
WokingVSBoreham Wood2-1

 

 

3e ronde kwalificatie, gespeeld in weekend van 11 oktober

 

 

 

AFC Fylde 1-0 Buxton
Bamber Bridge 1-4 Chorley
Barton Rovers 0-1 Canvey Island
Barwell 2-1 Curzon Ahton
Bath City 2-2 Shortwood Town

Biggleswade Town 0-2 Maidstone United

Billericay Town 0-1 Weymouth

Chippenham Town 0-5 Hemel Hempstead Town

Colwyn Bay 1-1 Warrington Town

Concord Rangers 3-2 Winchester City

Dorchester Town 1-0 Hendon

East Thurrock United 2-1 Tooting & Mitcham United

Ebbsfleet 1-2 Basingstoke Town

Evesham United 4-1 Chalfont St Peter

Flackwell Heath 1-4 Weston-Super-Mare

Frome Town 2-2 Boreham Wood

Gainsborough Trinity 4-0 Marine

Grays Athletic 0-0 Bromley

Guiseley 3-0 Halesowen Town

Harrow Borough 2-1 Waltham Abbey

Kings Lynn Town 3-2 Lancaster City

Leamington 1-1 Worcester City

Leek Town 2-0 Boston United

Maidenhead United 1-1 Gosport Borough

Mickleover Sports 1-2 Blyth Spartans

Needham Market 1-2 Witham Town

North Ferriby United 2-1 Grantham Town

Runcorn Town 2-5 Norton United

Shildon 0-0 Stourbridge

Spennymoor Town 1-0 Ashton United

St Albans City 2-0 Brackley Town

Staines Town 1-1 Gloucester City

Stockport 1-0 Ilkeston FC

Sutton United 1-3 Burgess Hill Town

Tamworth 1-0 Lowestoft Town

Whitehawk 4-4 Chelmsford City

Willand Rovers 3-2 Aveley

Wingate & Finchley 0-2 Havant & Waterlooville

 

2e ronde kwalificatie, gespeeld in weekend van 27 september

Bradford Park Avenue v AFC Fylde 2-2 
Curzon Ashton v Scarborough Athletic 1-0 
Droylsden v Guiseley 0-1
Barrow v Runcorn Town 0-1 
Workington v Bamber Bridge 0-1
Harrogate Town v Stockport County 1-2 
Warrington Town v Sheffield FC 0-0 
Shildon v Stalybridge Celtic 1-0 
Colwyn Bay v Harrogate Railway Athletic 3-2 
Buxton v Newcastle Benfield 2-0 
Hyde v Marine 4-5 
Skelmersdale United v Blyth Spartans 1-4 
Gainsborough Trinity v Farsley 4-1 
Ashton United v Salford City 1-1 
Chorley v Glossop North End 1-0 
FC United Of Manchester v Lancaster City 0-1 
Cleethorpes Town v North Ferriby United 1-2 
Dunston UTS v Spennymoor Town 1-4 
Norton United v Spalding United 2-1 
Bedworth United v Mickleover Sports 1-1 
Worcester City v Rugby Town 3-1 
Ellistown & Ibstock United v Halesowen Town 1-7 
Histon v Evesham United 0-0
Boston United v Dereham Town 3-1 
Barwell v Norwich United 0-0 
Ilkeston v Solihull Moors 1-0 
Blaby & Whetstone Athletic v Stourbridge 1-1 
Leamington v Wroxham 4-1 
Coalville Town v Lowestoft Town 0-0 
Tamworth v Rushall Olympic 2-1 
Stamford v Grantham Town 1-2 
King's Lynn Town v Hednesford Town 1-0 
Tividale v Leek Town 2-2 
Redhill v Tonbridge Angels 2-1 
VCD Athletic v Harrow Borough 0-4 
Ebbsfleet United v Hythe Town 7-1 
Needham Market v London Tigers 5-2 
Hendon v Leiston 4-1 
Hemel Hempstead Town v Dunstable Town 2-0 
Hitchin Town v Wingate & Finchley 0-3 
Chelmsford City v Worthing 6-0 
Dorking Wanderers v Biggleswade Town 2-2 
Staines Town v Leverstock Green 5-0 
Bromley v Uxbridge 5-1 
Maidstone United v Brentwood Town 2-1 
Bishop's Stortford v Tooting & Mitcham United 0-0 
Eastbourne Borough v Enfield Town 1-1 
Hayes & Yeading United v St Albans City 0-0 
Boreham Wood v East Preston 3-2 
Brackley Town v Farnborough 2-2 
Witham Town v Lewes 4-2 
Margate v Barton Rovers 1-2 
Whitehawk v Merstham 2-1

FC Romania v Sutton United 2-3 
Burnham v Canvey Island 0-1 
Billericay Town v Raynes Park Vale 2-1 
Grays Athletic v Hastings United 1-0 
Maidenhead United v Faversham Town 4-0 
Thurrock v Aveley 0-2

Fleet Town v Burgess Hill Town 0-4 
Wealdstone v Concord Rangers 1-1 
Waltham Abbey v North Greenford United 1-0 
Kettering Town v Chalfont St Peter 0-1 
Beaconsfield SYCOB v Greenwich Borough 1-3 
Romford v Kingstonian 0-0 
Metropolitan Police v East Thurrock United 3-4 
Winchester City v Newport (IW) 3-3 
Paulton Rovers v Gloucester City 1-1 
Folland Sports v Frome Town 1-1 
Bridgwater Town v Basingstoke Town 0-2 
Larkhall Athletic v Gosport Borough 3-3 
Havant & Waterlooville v Swindon Supermarine 3-0 
Weston Super Mare v Banbury United 3-0 
Blackfield & Langley v Willand Rovers 0-0 
Abingdon United v Dorchester Town 0-2 
Shortwood United v Oxford City 2-1 
Bath City v Poole Town 1-1 
Weymouth v Bideford 4-1 
Chippenham Town v Ardley United 1-0

 

 

North Ferriby2-1Grantham Town 
Tamworth FC1 - 0Lowestoft Town FC 
Leamington FC1 - 1Worcester City FC 
Guiseley AFC3 - 0Halesowen Town FC 
Runcorn Town FC2 - 5Norton United FC 
Shildon FC0 - 0Stourbridge FC 
AFC Fylde1 - 0Buxton FC 
 
Mickleover Sports FC1 - 2Blyth Spartans AFC 
Stockport County FC1 - 0Ilkeston FC 
Barwell FC2 - 1Curzon Ashton FC 
Colwyn Bay FC1 - 1Warrington Town FC 
Leek Town FC2 - 0Boston United FC 
Bamber Bridge FC1 - 4Chorley FC 
King's Lynn Town FC3 - 2Lancaster City FC 
Gainsborough Trinity FC4 - 0Marine FC 
Spennymoor Town FC1 - 0Ashton United FC 
Grays Athletic FC0 - 0Bromley FC 
Dorchester Town FC1 - 0Hendon FC 
Barton Rovers FC0 - 1Canvey Island FC 
Frome Town FC2 - 2Boreham Wood FC 
Biggleswade Town FC0 - 2Maidstone United FC 
Evesham United FC4 - 1Chalfont St Peter FC 
Staines Town FC1 - 1Gloucester City FC 
Chippenham Town FC0 - 5Hemel Hempstead Town FC 
Concord Rangers FC3 - 2Winchester City FC 
East Thurrock United2 - 1Tooting & Mitcham United 
Billericay Town FC0 - 1Weymouth FC  
Wingate & Finchley FC0 - 2Havant & Waterlooville FC 
 
Maidenhead United FC1 - 1Gosport Borough FC 
Needham Market FC1 - 2Witham Town FC 
Flackwell Heath FC1 - 4Weston Super Mare FC 
Bath City FC2 - 2Shortwood United FC 
Ebbsfleet United FC1 - 2Basingstoke Town FC 
Harrow Borough FC2 - 1Waltham Abbey FC 
St Albans City FC2 - 0Brackley Town FC 
Sutton United FC1 - 3Burgess Hill Town FC
Whitehawk FC4 - 4Chelmsford City FC
Top | engelsvoetbal@yahoo.com