www.engels-voetbal.nl (since 2010)
'Not the best website, but it's in the top one'

FA Cup 2016/2017

Finale, Wembley, zaterdag 27 mei 2017

Arsenal Chelsea 2-1 

Halve Finale, wordt gespeeld op Wembley in het weekend van 22 april

Chelsea  Tottenham Hotspur 4-2 
Arsenal Manchester City 2-1 

Kwart Finale, wordt gespeeld in het weekend van 11 maart

Chelsea Manchester United 1-0 
Middlesbrough Manchester City 0-2 
Tottenham Hotspur Millwall 6-0 
Arsenal Lincoln City 5-0 

5e ronde, wordt gespeeld in het weekend van 18 februari

Burnley Lincoln City 0-1 
Fulham Tottenham Hotspur 0-3 
Blackburn Rovers Manchester United 1-2 
Sutton United Arsenal 0-2 
Middlesbrough Oxford United 3-2 
Wolverhampton Wanderers Chelsea 0-2 
Huddersfield Town Manchester City 0-0/1-5 
Millwall Leicester City 1-0 

4e ronde, wordt gespeeld in het weekend van 27 januari 

Tottenham Hotspur Wycombe Wanderers 4-3 
Derby County  Leicester City *2-2/1-1 
Oxford United Newcastle United3-0 
Sutton United Leeds United 1-0 
Liverpool Wolverhampton Wanderers 1-2 
SouthamptonArsenal 0-5 
Lincoln CityBrighton & Hove Albion 3-1 
Chelsea Brentford4-0 
Manchester United Wigan Athletic 4-0 
Millwall  Watford 1-0 
Rochdale Huddersfield Town0-4 
BurnleyBristol City2-0 
Blackburn Rovers Blackpool 2-0 
Fulham Hull City4-1 
Middlesbrough Accrington Stanley 1-0 
Crystal PalaceManchester City 0-3 

3e ronde, wordt gespeeld in het weekend van 6 tot 9 januari

Ipswich Town Lincoln City2-2/0-1 
Barrow Rochdale 0-2
Manchester United Reading 4-0
Hull City Swansea City 2-0 
Sunderland Burnley 0-0/0-2 
Queens Park Rangers Blackburn Rovers 1-2 
Millwall AFC Bournemouth 3-0 
West Ham United Manchester City 0-5 
Brighton and Hove Albion Milton Keynes Dons2-0 
Blackpool Barnsley 0-0/2-1 
Wigan Athletic Nottingham Forest 2-0 
Birmingham City Newcastle United 1-1/1-3 
Chelsea Peterborough United4-1 
Middlesbrough Sheffield Wednesday 3-0 
West Bromwich Albion Derby County 1-2 
Everton Leicester City 1-2
Liverpool Plymouth Argyle 0-0/1-0 
Wycombe Wanderers Stourbridge 2-1 
Watford Burton Albion 2-0 
Preston North End Arsenal 1-2 
Cardiff City Fulham 1-2 
Stoke City Wolverhampton Wanderers 0-2 
Cambridge United Leeds United 1-2 
Bristol City Fleetwood Town 0-0/1-0 
Huddersfield Town Port Vale 4-0 
Tottenham Hotspur Aston Villa  2-0 
Brentford Eastleigh 5-1 
Bolton Wanderers Crystal Palace 0-0/1-2 
Norwich City Southampton 2-2/0-1
Sutton United AFC Wimbledon 0-0/3-1
Accrington Stanley Luton Town 2-1 
Rotherham United Oxford United2-3 

 

2e ronde proper, wordt gespeeld in het weekend van 3 december

Curzon Ashton AFC Wimbledon 3-4 
Chesterfield Wycombe Wanderers 0-5 
Millwall Braintree Town 5-2 
Macclesfield Town Oxford United 0-0/0-3 
Bolton Wanderers Sheffield United 3-2 
Blackpool Brackley Town 1-0 
Stourbridge Northampton Town 1-0 
Notts County Peterborough United 2-2/0-2 
Cambridge UnitedCoventry City4-0 
Port Vale Hartlepool United 4-0 
Bristol Rovers Barrow1-2 
Woking Accrington Stanley 0-3 
Lincoln City Oldham Athletic  
Luton Town Solihull Moors 6-2 
Sutton United Cheltenham Town 2-1 
EastleighHalifax Town 3-3/2-0 
Shrewsbury Town Fleetwood Town 0-0/2-3 
Charlton Athletic Milton Keynes Dons 0-0/1-3
Plymouth Argyle vNewport County0-0/1-0
Carlisle United vRochdale0-2 

 

1e ronde proper, wordt gespeeld in het weekend van 5 november

Sheffield United Leyton Orient 6-0 
Millwall Southend United 1-0 
Dagenham & Redbridge FC Halifax Town 0-0/1-2 
Merstham Oxford United 0-5 
Taunton TownBarrow 2-2/1-2 
Southport Fleetwood Town 0-0/1-2 
Yeovil Town Solihull Moors 2-2/1-2 
Stockport County Woking 2-4 
Dartford Sutton United 3-6 
Walsall Macclesfield Town 0-1 
Port Vale Stevenage FC 1-0 
Northampton Town Harrow Borough6-0 
Cambridge United Dover Athletic 1-1/4-2 
Westfields Curzon Ashton 1-1
Milton Keynes Dons Spennymoor Town 3-2
Gillingham Brackley Town 2-2/3-4 
Alfreton TownNewport County 1-1/0-2 
Portsmouth Wycombe Wanderers 1-2 
Maidstone UnitedRochdale 1-1/0-2
BuryAFC Wimbledon 2-2/0-5 
St. Albans City Carlisle United 3-5 
Boreham Wood Notts County 2-2/0-2 
Mansfield Town Plymouth Argyle 1-2 
Braintree Town Eastbourne Borough 7-0 
Hartlepool United Stamford 3-0 
Bolton Wanderers Grimsby Town 1-0 
Bradford City Accrington Stanley 1-2
Oldham AthleticDoncaster Rovers 2-1 
Eastleigh Swindon Town 1-1 
Shrewsbury Town Barnet 3-0 
Morecambe Coventry City 1-1/1-2 
Crawley Town Bristol Rovers 1-1/2-4 
Whitehawk Stourbridge 1-1 
Colchester United Chesterfield 1-2 
Lincoln CityAltrincham 2-1 
Exeter City Luton Town 1-3 
Charlton Athletic Scunthorpe United 3-1 
Cheltenham Town Crewe Alexandra1-1/4-1 
Peterborough United Chesham United 2-1 
Blackpool Kidderminster Harriers 2-0 

4e kwalificatieronde, wordt gespeeld in de week van 15 oktober

Southport Chester City 1-0 
Alfreton Town Gateshead 2-2/2-3 
North Ferriby United Macclesfield Town1-4 
Harrogate Town Halifax Town0-2
Stockport County Bishop Auckland 2-0 
Barrow Tranmere Rovers 2-1 
Nantwich Town Stourbridge 1-3 
Altrincham Matlock Town 3-1 
Lincoln City Guiseley 0-0/2-1 
Lincoln United Spennymoor Town 0-3 
StamfordWrexham 1-1/3-2 
York City Curzon Ashton 1-1/1-2 
Welling United Whitehawk 0-1 
Westfields Leiston 2-1 
Sutton United Forest Green Rovers 2-1 
Chesham United Potters Bar Town1-0 
Dagenham & Redbridge Wealdstone 3-1 
Torguay United Woking 1-1 
Taunton Town vHemel Hempstead Town 0-0 
Braintree Town Bromley 4-2 
Beaconsfield SYCOB Brackley Town 0-5 
Tonbridge Angels Dartford0-3 
Egham Town St. Albans City 0-1 
Boreham Wood Hendon 3-0 
Aldershot Town Eastbourne Borough1-2 
Harrow BoroughMargate2-2/3-1 
Maidstone United Billericay Town 3-1 
Kidderminster Harriers Weymouth 6-0
Solihull Moors Kettering Town 3-1 
Burgess Hill Town Dover Athletic 0-5 
Merstham Ebbsfleet United 2-1 
Eastleigh North Field6-0 

 

3e kwalificatieronde, wordt gespeeld in het weekend van 1 oktober 

Halesowen Town Nantwich Town 1-1/1-2 
Kettering Town Boston United 2-0 
Lincoln United Handsworth Parramore 3-1 
Farsley Celtic Bishop Auckland 0-1 
Halifax Town Stalybridge Celtic 2-1 
Worcester CityBrackley Town 0-3 
King's Lynn Town Alfreton Town 0-2 
Curzon AshtonBedworth United 4-0 
Llkeston Stourbridge 1-2 
Lancaster City Kidderminster Harriers 2-3 
Matlock Town Workington 1-1/3-1 
Stockport County Salford City 2-0 
Spennymoor Town Chorley 1-0 
FC United of Manchester Harrogate Town 3-3/0-2 
Altrincham Morpeth Town 3-0 
AFC Mansfield Stamford 1-2 
Faversham Town Egham Town 1-1/0-1
North Leigh Folkestone Invincta 3-1 
Ebbsfleet United Havant & Waterlooville 7-0 
Hungerford Town Leiston 1-4 
Potters Bar Town Bath City wns0-0/1-1 
Hendon AFC Rushden & Diamonds 3-0 
Margate Hastings United 2-2/2-1 
Taunton Town Hampton & Richmond Borough 2-1 
Weymouth Brimscombe Thrupp 6-0 
St. Albans City Worthing 6-0 
Wealdstone Banbury United 2-1 
Tonbridge Angels vHereford 4-2 
Beaconsfield SYCOB Felixstowe & Walton United 3-0 
Whitehawk Merthyr Town 2-0 
Chesham United Staines Town 2-0 
Burgess Hill Town Cadbury Heath 6-1 
Slough Town Dartford2-3 
Billericay Town Chippenham Town 3-2 
Welling United Swindon Supermarine 7-1 
Gloucester City Hemel Hempstead Town2-2/0-2 
Westfields Walton Casuals 4-0 
Eastbourne Borough Hadley 0-0 
MersthamThamesmead Town 5-1 
Harrow Borough Winchester City 2-1 

 

Top | engelsvoetbal@yahoo.com